İletişim
Prefabrik Ofis Binaları & Çeşitleri ve Özellikleri
Prefabrik Ofis Binaları & Çeşitleri ve Özellikleri

KALE Prefabrik olarak modern yapı teknolojileri kullanarak gelişmiş tesislerimizde hızlı üretimlerle ofis binaları ve daha fazlasını üretmekteyiz. Prefabrik yapılarımızın önemli özelliklerinden biri de demonte sistemler olmalarıdır.

Demonte sistemler olmaları bu yapıların yerinde kurulumuna olanak tanır. Hazır kurulum avantajı sayesinde hızlı teslimatın yapılması firmamızın hizmetleri arasındadır. Uzun ömürlü prefabrik yapılarımız dört mevsim kullanılabilir özelliktedir.

Bahse konu yapılarda ısı ve ses yalıtımının yanı sıra su yalıtımı da tamamlanmış durumdadır. Yangınlar karşısında dayanımı yüksek olan prefabrik yapılarımız depreme de dayanıklıdır. Yüksek kalite standardı baz alınarak imal edilen prefabrik yapılarımızın farklı metrekarelerde üretimi yapılmaktadır.

Prefabrik Ofis Binaları İmalatı

Prefabrik ofis binaları imalatı konusunda lider olan firmamız kaliteli ürünleri ile öne çıkar. Farklı büyüklüklerde ve tek katlı ya da çift katlı olarak üretimi yapılan prefabrik binaların kullanım ömrü de uzundur. Teknolojide yaşanan değişimin yapı sektörüne getirdiği yeniliklerden biri olan prefabrik binalar çeşitli kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak imal edilebilir.

Bireysel yaşam alanları için ya da kurumsal firmalara yönelik olarak üretilebilen prefabrik yapılar pek çok avantajı da kullanıcılara sunar. Kurumsal alanda ihtiyaç duyulan kapalı mekân ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilen prefabrik ofisler hızlı kurulum yapılabilmesi, çabuk imal edilebilmesi gibi bir dizi avantajı da kullanıcılara sunar.

Prefabrik Ofis Binaları Özellikleri

Prefabrik ofis binaları özellikleri arasında bu yapıların yüksek kalitede üretilmesi ilk sırada yer almaktadır. Uzun ömürlü ve son teknolojiler kullanılarak imal edilen prefabrik yapıların konfor ihtiyacına da cevap verdiği görülür.

Prefabrik ofis binaları KALE Prefabrik tarafından imalatı yapılan yapılardır. Bu binalar günün gelişen teknolojileri ile uyumlu olarak imal edilmektedir. Tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek şekilde tasarlanan prefabrik ofisler aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı gibi en temel özellikleri de taşımaktadır.

Prefabrik ofislerimizin önemli özelliklerinden biri de zaman içerisinde ihtiyaç olması halinde ilave yapılarla desteklenebilmesidir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapılar olmaları, kısa sürede kuruluma imkân tanımaları prefabrik ofislerimizi öne çıkarmaktadır. Bu tip yapıların sahip olduğu bazı özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilirler,
 • Konforlu ve kalitelidirler,
 • Kurumsal alandaki kapalı mekân ihtiyacına yanıt verebilen özelliklere sahiptirler,
 • Hızlı kurulum yapılabilen yapılardır,
 • Kısa sürede imal edilebilirler,
 • Tüm tesisat bileşenleri hazır olarak yapıyla beraber gelir,
 • Ofis sistemine uygun üretilirler,
 • Portatif yapıları sebebi ile kolay kuruluma sahiptirler,
 • Kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak ilavelerin yapılabilmesi mümkündür,
 • Farklı ebatlarda üretimleri yapılabilir,
 • Parçalar ofisin kurulacağı alanda montaj yapılarak yapının tümünde kurulum gerçekleştirilmiş olur,
 • Dört mevsim kullanılabilme özelliğine sahiptirler,
 • Isı, ses ve su yalıtımı yapılmış olarak kurulum sağlanır,
 • Depreme karşı dayanıklı üretilirler,
 • Yangın dayanımı yüksektir,
 • Prefabrik ofisler geçici ya da kalıcı iş yeri olarak kullanılabilen yapılardır,
 • Farklı tasarımlarda üretilebilirler,
 • Tek katlı ya da çift katlı olarak imal edilmeleri mümkündür,
 • İstenilen her yere kurulabilirler.

Prefabrik Ofis Binaları Çeşitleri

Prefabrik ofis binaları çeşitleri duyulan ihtiyaca bağlı olarak şekillenir. Prefabrik ofisler imal edilirken çok bölümlü olabileceği gibi çift katlı olarak da tasarlanabilir. Tek katlı prefabrik ofis modelleri imal edildiğinde az kişilik küçük ve orta ölçekteki işletmeler için uygun olabilmektedir.

Büyük ekiplerin ihtiyaç duyduğu çalışma alanı daha geniş olur. Bu durumda da orta ölçekte bir prefabrik ofis tasarımı yapılabilir. Bunun yanı sıra prefabrik ofislere yeni bölümler eklemlenebilir. Özelleştirilmiş prefabrik ofis modelleri sayesinde firmaların ihtiyaç duyduğu büyüklükte prefabrik ofisler imal edilebilir. Bunun yanı sıra ofisin tasarım süreçlerinde kullanım alanlarının büyüklüğü de talebe bağlı olarak hazırlanabilmektedir.

Modern prefabrik ofis modelleri sayesinde günümüzün değişen ihtiyaçlarına uygun konforlu ofisler üretilebilir. Çalışma ortamına modern mimari anlayışlar kullanılarak istenilen görsel etkinin verildiği bu ofisler ayrıca modern tarzda dekorlarla da desteklenebilir. Gerektiği durumlarda sökülüp farklı alanlara taşınabilen prefabrik ofisler taşıyıcı sistemler bakımından yüksek yoğunluklu galvaniz çelikten kaynak kullanılmadan üretilebilir.

Cephe kaplaması için yanmayan ve sudan etkilenmeyen fibercement kullanılarak imal edilebilen prefabrik ofisler ekonomik oluşu bakımından da sıklıkla tercih edilmektedir. Ofislerde ihtiyaç duyulan idari bina ya da satış ofisleri bu tür yapılarda yer alır. Çalışanların ihtiyacına yönelik her tür alan bu tip binalarda oluşturulabilir.

Çalışma ortamında ihtiyaç duyulan yeterli büyüklük ve konforun yanı sıra farklı bölümler de prefabrik ofis binalarında yer alabilmektedir. Betonarme yapılara kıyasla düşük maliyetli ve kullanışlı olmaları prefabrik ofislerin farklı sektörler için uygun olmasına olanak tanır. Sağlıklı çalışma ortamlarına ihtiyaç duyulduğunda tercih edilen prefabrik ofisler firmamızın garantisi altında üretilmektedir.

Betonarme yapılarda farklı bir yere taşınma gerektiğinde maliyet artışı söz konusu olur. Prefabrik ofis binaları tekrar kurulabilme özellikleri nedeni ile maliyet avantajı sunar. Kullanım kolaylığı ve görsel estetik açıdan da beklentileri karşılaması prefabrik ofisleri yapı sektöründe ön plana çıkarmaktadır. Prefabrik ofis ihtiyaçları karşısında yüksek kalite standardı ve güvenilir hizmet ihtiyacı karşısında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geç !

Teklif Formu
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?