İletişim
Çelik Evler

Kütahya Çelik Ev Modelleri ve Fiyatları

Herkesin hayalinde, bahçeli bir müstakil ev sahibi olmak vardır. Çelik konstrüksiyon evler bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için önemli olanaklar sağlar. Güvenli, konforlu ve son derece estetik olan çelik yapılar, kısa sürede üretilmesi, hızlı biçimde kurulması ve uzun ömürlü olmasıyla da bilinir.

Kütahya çelik ev seçenekleri, güvenliğe önem veren özel tasarımı ve düşük maliyetleriyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yalıtım uygulamalarıyla güçlendirilen çelik evler, ses, ısı ve suya karşı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda çelik yapılar, deprem gibi doğal afetlere karşı da çok güçlü ve güvenli seçenekler sunar.

Çelik villa olarak da anılan bu evler, yeni nesil teknolojilerle donatılıdır. Bu evlerin üretiminin hiçbir aşamasında kaynak kullanılmamaktadır. Alanında uzman olan bir ekip tarafından çelik evler, dilediğiniz araziye kısa süre içerisinde inşa edilmektedir. Zaman, enerji ve malzemeden yana tasarruf edilen bu evler sayesinde her açıdan kazançlı çıkabilirsiniz.

Kütahya Çelik Ev Modelleri Nelerdir?

Yaşam alanlarına önemli bir alternatif olarak getirilen çelik ev modelleri, tek katlı ya da çift katlı olarak tasarlanabilmektedir. Çelik evler, yapı malzemesinin getirdiği avantajlar nedeniyle, müstakil bir evde oturmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Çelik malzemenin kaynaksız teknolojisi ve yeni teknolojilerin kullanılması nedeniyle çok kolay bir şekilde kurulumu yapılabilmektedir. Özel bilgisayar yazılımlarıyla tasarlanan çelik ev modelleri üretim aşamasında tüm detaylara sahip olarak hazırlanır. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde modern villa tasarımları kurulum aşamasına geçildiğinde müşterilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmektedir. Betonarme yapılarda, hantal yapı nedeniyle beklentileri her zaman karşılamak mümkün değildir. Bu sebeple Kütahya çelik ev modelleri, müşteriler tarafından en çok tercih edilen müstakil ev modelleri arasındadır.

Neden Çelik Ev Tercih Etmelisiniz?

İnşaat sektöründe çelik konstrüksiyon evlerin yoğun olarak tercih edilmesinin bazı belli başlı nedenleri vardır. İlk olarak çelik yapılar, ev tasarımı konusunda mimarlara sınırsız bir özgürlük alanı sunar. Klasik sistemlerde yapı modeli uygulama izni vermediği için gerçekleştirilemeyen tasarımlar, çelik ev modelleri ile sınırsız ve korkusuz bir biçimde hayata geçebilir. Bunun yanı sıra çok detaylı girift yapılar dahi çelik ev sistemlerinde kendilerine yer bulabilmektedir.

Çelik evlerin tercih edilmesinin önemli nedenlerinden biri de yapı güvenliğidir. Çelik evlerde kullanılan hammadde kırılgan olmayan ve esnek bir malzemedir. Bu malzeme deprem gibi afetlere karşı tam koruma sağlar.

Kütahya çelik ev modellerini öne çıkaran bir diğer alan ise yüksek yalıtım uygulamalarıdır. Çelik konstrüksiyon ve prefabrik ev modelleri için duvar aralarında taş yünü yalıtım malzemesi uygulanır. Bunun yanı sıra üzerine ekstra kaplama uygulamalarıyla mükemmel bir yalıtıma sahip olur. Bu özel izolasyon sistemi sayesinde çelik yapı diğer yapı modellerine göre yüzde 60’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayabilir.

Çelik Ev Size Ne Kazandırır?

Ev sahibi olmak hemen herkesin hayalidir. Özellikle bahçeli ve müstakil bir ev, birçoğumuzun yaşamak isteyeceği yapıları oluşturur. Çelik konstrüksiyon evler, size hayalinizi gerçekleştirme fırsatı verir. Bu evlerin betonarme yapılara göre birçok avantajı vardır.

Çelik evler depreme oldukça dayanıklı konutlardır. Bunun yanı sıra tasarım özgürlüğü sayesinde, çok farklı görünümlere sahip evlere sahip olabilmenizi sağlar. Hafif çelik ev yalıtım üstünlüğüne sahiptir. Bu sayede evi kullandıkça daha fazla enerji tasarrufu yapmanız da mümkündür.

Çelik prefabrik konutlar hızlı üretim ve hızlı kurulum avantajlarına sahiptir. Bunun yanı sıra eviniz bir kere kurulduktan sonra farklı ustalarla uğraşmanıza gerek kalmadan, evin içine girerek, yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz. Oldukça düşük maliyetlere sahip çelik evler, villa konforunu yaşamanıza olanak tanır.

Kütahya Çelik Ev Fiyatları

Çelik konstrüksiyon, onlar ev modeli arasında dikkat çeken ve avantaj sağlayan pek çok özelliğe sahiptir. Çelik evler betonarme yapılara göre 5 kat daha hafiftir. Bunun yanı sıra oldukça uzun ömürlü olan bu yapılarda bozulma, çatlama gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayan çelik evler, estetik bir görünüme sahiptir. Bu evlerde dilediğiniz çeşitte dış kaplama yaptırabilirsiniz. Çelik ev planlarının her birinde farklı boyutlandırma ve isteğe göre ekleyebileceğiniz malzemeler bulunur. Bu sebeple her ihtiyaca, beklentiye ve talebe göre farklı bir ev tasarlanabilir.

Çelik evlerin en büyük avantajlarından biri ise düşük maliyetleridir. Çelik evler betonarme yapılara göre çok daha düşük maliyetlere sahiptir. Yüksek kaliteleriyle dikkat çeken bu evler için ise kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Çelik ev fiyatları, boyutlarına, kurulacak alana, ekstra taleplerinize göre farklı rakamlara sahiptir. Bunun yanı sıra iç mekan tasarımına dair talep edeceğiniz farklılıklar da fiyatlara etki edecektir.

Siz de hayalinizde çelik eve Kale Prefabrik sayesinde kavuşabilirsiniz. Hemen bizi arayarak, hayalinizdeki evi anlatabilir ve uzman görüşü alabilirsiniz. Bu sayede çelik ev üzerinde birçok değişikliği talep edebilir, her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Kütahya çelik ev hayaliniz için bize hemen ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla teklif alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geç !

Teklif Formu
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?