İletişim
Tek Katlı Prefabrik Evler

Kütahya Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik evler, genel olarak fabrikalarda hazırlanmış parçaların, belirlenen arazilerde birleştirilmesine verilen isimdir. Prefabrik evlerin birçok farklı avantajı ve özelliği vardır. Bunun yanı sıra çok farklı prefabrik ev modelleri bulunur. Tek katlı olan prefabrik ev modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Prefabrik villa olarak da tanımlayabileceğimiz tek katlı evler, hazır kalıplarıyla önceden belirlenmiş alanda kısa zamanda birleştirilirler. Bu sayede kısa sürede dilediğiniz gibi bir eve sahip olabilirisiniz. Tek katlı prefabrik ev betonarme yapıya göre çok daha düşük maliyetlere sahiptir. Bunun yanı sıra çok kısa zamanlarda tamamlanabilmektedir. Tek katlı prefabrik evler, maliyetinin ve kolay kurulumunun yanı sıra, özel taleplere açık olmasıyla da birçok kullanıcının tercihidir. Bir prefabrik evi hazır olarak satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda tasarımdaki birçok noktayı da değiştirebilirsiniz. Bu sayede evinizin tamamen size özel bir yaşam alanına dönüşür. Oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahip olan prefabrik evler yalıtım noktasında da birçok özelliğe sahiptir. Bu özelliğiyle enerjiden tasarruf etmeniz mümkündür.

Kütahya Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Tek katlı prefabrik evler birçok farklı tasarıma sahip olabilir. İhtiyaca göre oda sayısında ve evin boyutlarında değişikliğe gidilebilir. Tek katlı evler bir, iki ya da üç oda sayısına sahip olabilir. Bununla birlikte farklı taleplerde bulanabileceğinizi unutmamalısınız. Bu evlerin en büyük avantajı tamamen ihtiyacınız ve talebiniz doğrultusunda özel tasarımlar üretilebilmesidir.

Tek katlı prefabrik ev modellerimizden hazır seçenekleri inceleyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Bu evler kurulacağı bölgenin iklim şartlarına göre hazırlanmaktadır. Bölgedeki kar yağışı, rüzgar, yağmur yağışı ve sıcaklık değerleri kullanılan malzemelerde değişikliğe gidilmesine yardımcı olur. Bu evlerin yapımında depremsel koşullarda göz önünde bulundurularak, standart bir malzeme seçimi yapılmaktadır. Prefabrik yapı betonarme yapılara göre çok daha esnek bir malzemeye sahiptir. Bu sebeple deprem ve zemin kaymalarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra tavan yüksekliği gibi özellikler tamamen ayarlanabilir seviyededir. Bu durum sizin tercihinize bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

Bu yapılarda çelik malzemeler de tercih edilebilir. Çelik evin maliyetleri daha yüksek olmakla birlikte, çok daha güvenli seçenekleri oluştururlar. Tek katlı prefabrik evlerin ısı ve ses yalıtımları ise betonarme yapılara oranla çok daha yüksektir. Dış cephe yalıtımları sayesinde yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlanabilir. Bunun yanı sıra dışarıdan içeriye ve içerden dışarıya ses iletimi minimum düzeylerdedir. 

Kütahya tek katlı prefabrik evlerin fiyatları son derece uygundur. Hem fiyat hem de dayanıklılık nedeniyle birçok kullanıcı tarafından öncelikli tercihlerden biridir.

Tek Katlı Prefabrik Evin Avantajları

Kütahya tek katlı prefabrik ev modellerinin en büyük avantajı kısa sürede inşa edilebiliyor olmasıdır. Bu tip bir eve sahip olduğunuzda, kısa sürede monte edilir ve yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Merdivenlerinin bulunmaması ve düzayak olmasıyla oldukça pratik olan prefabrik evi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Bu evler genellikle en uygun maliyetlere sahip prefabrik ev modelidir. Bunun yanı sıra deprem gibi felaketlere karşı da oldukça dayanıklı yapılardır. Bir başka avantajı ise tek katlı prefabrik evlerin kolayca taşınabilmesidir. Modüler yapıya sahip bu evler, kolayca sökülerek, başka bir alanda yeniden takılabilir. 

Hazır tasarımı olan ev modellerimiz sayesinde, çok hızlı bir şekilde projelendirme yapılabilmesi bir diğer avantajıdır. 

Kütahya Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Tek katlı prefabrik evlerin en önemli avantajlarından biri ise çok düşük maliyetlere sahip olmasıdır. Prefabrik ev fiyatları betonarme yapılara göre çok daha uygundur. İnsan emeğinden tasarruf ediliyor olması, bu konudaki en önemli faktörlerden biridir.

Bununla birlikte 1 katlı prefabrik ev fiyatları konusunda net rakamlar vermek oldukça zordur. Bu fiyatları belirleyen temel bazı faktörler vardır. Bunlardan en önemlisi nasıl bir model seçtiğiniz. Bu modeller çok farklı ebatlara sahip olabilir. Prefabrik ev kaç metrekare hacme sahipse, fiyatı da o oranda artacaktır. Bunun yanı sıra özel istekleriniz de fiyatları etkileyen bir başka faktördür. Tasarımda yapılacak değişiklikler ekstra maliyetler doğurabilir.

Siz de avantajlı bir fiyatla prefabrik eve sahip olmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek teklif alabilir, dilediğiniz yeni nesil eve kısa bir zamanda kavuşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geç !

Teklif Formu
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?