İletişim
Çift Katlı Prefabrik Evler

Kütahya Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik evler genel olarak önceden hazır ya da kullanıcının özel istekleri doğrultusunda hazırlanan fabrikasyon parçaların, uygun bir arazi üzerinde monte edilmesiyle yapılan evlerdir. Tek katlı prefabrik evler genellikle aile üye sayısı az olanlar tarafından tercih edilirken, çift katlı prefabrik evler ise çok daha geniş ve konforlu seçenekler sunarlar. 2 katlı prefabrik ev modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazenin en önemli sebebi ise, kullanıcının tasarımdaki tüm ayrıntıları değiştirebiliyor olmasından kaynaklanır.

Prefabrik villa olarak da adlandırılabilecek olan bu evler, geniş bir ev arayanlar için oldukça idealdir. Bu evlerde genellikle alt katlarda bir mutfak, salon, depo, banyo ve veranda bulunur. Üst katta ise yatak odaları, balkon ve bir banyo daha vardır. İki katlı prefabrik ev modelleri arasında, çok daha fazla oda sayısı ya da değişken iç hacme bağlı olarak farklı tasarımlar da mevcuttur. Bununla birlikte özel talepleriniz ile farklı tasarımlar yaptırabilir, nasıl bir yaşam alanına sahip olmak istiyorsanız, bu yönde taleplerde bulunabilirsiniz.

Kütahya Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Kütahya çift katlı prefabrik evler, birçok farklı seçeneğe sahiptir. Bu seçenekler genel olarak, boyutlarıyla birlikte şekillenirler. Hazır prefabrik ev modelleri arasında hemzemin kat hem de birinci kat planı çok farklı olabilir. Geniş bir çift katlı prefabrik evin zemin katında, kapalı balkon, çalışma odası, garaj gibi seçenekler bulunabilir. Burada önemli olan nasıl bir eve ihtiyacınız olduğudur. Bir eve yönelik her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek tasarımda seçenekleri tercih edebilirsiniz.

İki katlı prefabrik ev modelleri kendi aralarında farklı birçok boyuta sahiptir. Evden ve görece küçük bir araziden çok daha yüksek verim almanızı sağlayacak çift katlı prefabrik evin tüm yapı malzemesi iklim şartlarına uygun olarak tasarlanır. 

Neden Çift Katlı Prefabrik Ev Tercih Etmelisiniz?

2 katlı prefabrik ev modelleri ve fiyatları birçok açıdan diğer yapıların sunamadığı avantajlar sunar. Bunlardan ilki maliyetlerdir. Prefabrik yapıların maliyetleri diğer yapılara göre çok daha uygundur. Bunun yanı sıra çok kısa bir zamanda ev sahibi olmanızı sağlar. Bu yapılar betonarme yapılara kıyasla çok daha kısa sürelerde kurulabilirler.

Çift katlı prefabrik evlerin bir diğer avantajı ise tasarımda kendi taleplerinizi oluşturabilmenizdir. Hazır bir proje ile hızla bir eve kavuşabileceğiniz gibi, tasarımda farklı talepler isteyebilir ve tamamen kendi şartlarınıza uygun bir ev tercihinde bulunabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih edilen yapılardan biri olan çift katlı prefabrik evler, iklim koşullarına uygun olarak tasarlanır. Bu evlerde kullanılan malzemeler, rüzgar, kar yağışı, yağmur oranı, sıcaklık değerleri gibi ölçütler göz önünde bulundurularak seçilirler. Bununla birlikte çelik malzemelerden yapılan ev modellerimiz de vardır. Çelik evin en önemli özelliği, çok daha sağlam ve dayanıklı olmasıdır. 

İster çelik isterse farklı malzemelerden olsun tüm prefabrik evler deprem ve benzeri doğal afetlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede özellikle deprem kuşağında yer alan ülkemizde, güvenli bir biçimde yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz. 

İklim koşullarının yanı sıra tüm çift katlı prefabrik evlerin yalıtım özelliği vardır. Hem ısı yalıtımı ile enerji tasarrufu sağlarken hem de ses yalıtımıyla daha konforlu bir eve kavuşabilirsiniz. İster tek katlı prefabrik ev tercihinde bulunun isterse çift katlı, tüm bu evler aradığınız konforlu ortamı size sunacaktır.

Kütahya Çift Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik evler daha önce de bahsettiğimiz gibi maliyet açısından oldukça uygun seçeneklerdir. Bununla birlikte iki katlı prefabrik ev fiyatları açısından net bir rakam vermek oldukça zordur. Bunun temel sebebi, her prefabrik ev modelinin farklı özellikleri olması ve bu özelliklere göre fiyatlandırma yapılmasıdır. 

Buna karşın 2 katlı prefabrik ev fiyatları konusunda önemli bazı faktörler vardır. Bu faktörler fiyatların belirlenmesinde ön plana çıkarlar. Prefabrik ev fiyatları konusunda en önemli faktörü boyutlar oluşturur. Evin boyutları büyüdükçe, kullanılan malzeme de artacağı için fiyatlar yükselecektir. Bunun yanı sıra hazır bir tasarım seçmeniz ve özel taleplerde bulunmanız arasında da bazı fiyat farklılıkları olacaktır. Tasarımsal olarak taleplerinizin artması, fiyatları da etkileyecektir. İki katlı prefabrik ev modelleri açısından kullanılan malzemeler de fiyatlar üzerinde etkili olur. Nasıl bir tasarım tercihinde ve malzeme seçiminde bulunduğunuz evin fiyatlarını doğrudan ya dolaylı olarak etkileyecektir.

Eğer siz de çift katlı bir prefabrik ev sahibi olmak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Ev modellerimiz hakkında bilgi alarak, dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize avantajlı fiyat teklifleri yaparak, çift katlı prefabrik evinizi, hızlı ve güvenli biçimde inşa ediyoruz. Hayalinizdeki çift katlı eve kavuşmak için bizi arayabilir ve en uygun teklifleri alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geç !

Teklif Formu
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?