İletişim
Ofis Binaları
Ofis Binaları

Prefabrik ofisler, farklı sektörlerin kullanımı için üretilen pratik çözümlerdir. Bu prefabrik yapılar özellikler kimi markaların zincir mağaza kurulumuna yönelik olarak tasarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra birçok firma, ofis yapısını bu binalarla kurmaktadır. Prefabrik yapılar projeden başlayarak hızlı bir şekilde üretilmesi, demonte özellikleriyle kolay nakliye imkânı sunması ve yerinde kullanıma hazır hale kısa sürede getirilmesi nedeniyle çok avantajlı bir yapıdır.

Prefabrik ofisler, giyim ve mobilya mağazaları, yapı marketleri, zincir marketler, kargo şubeleri gibi bina ihtiyacı olan alanlarda düşük maliyetlerle efektif çözümler sunar.

Kurumsal firmaların yanı sıra prefabrik yapılar; yönetim binaları, genel müdürlük, dağıtım merkezi gibi alanlar için de kullanılmaktadır. Hızlı bir kurulama sahip olan prefabrik yapılar aynı zamanda konut projelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. BU yapılar, lansman ve satış ofisi ihtiyaçlarına dönük olarak inşaat sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra hazır ofis çözümleri, şantiyelerde de sıklıkla rağbet görmektedir.

Düşük Maliyetleriyle Kütahya Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik ofisler diğer betonarme yapılara göre birçok farklı avantaj sağlar. Bu avantajlardan en önemlisi ise düşük maliyetlere sahip olmasıdır. Firmalar, geniş kapsamlı ve hızla kurulabilen, özelleştirilmiş bir ofis binasına kavuşmak ister. Prefabrik yapıların en büyük avantajları çok hızlı biçimde, düşük maliyetlerle istenen her yere rahatlıkla yerleştirilebilmesidir. Firmalar açısından ofis giderleri önemli bir maliyet kalemidir. Betonarme yapılar hem çok uzun bir süreç gerektirir, hem özelleştirmek oldukça zordur hem de yüksek maliyetler çıkarır. Ofisinizi hayata geçiremediğiniz her gün, gelirden kayıp anlamına gelir.

Yeni nesil prefabrik yapı üretim teknolojisiyle, modern tesisler imal ederek ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirerek, ofis yapılarınızı pratik bir biçimde kurabiliyoruz. Prefabrik yapılar hem yatırım bütçeniz hem de inşa sürecini minimize ederler. Teknolojinin yardımıyla üretilen prefabrik ofis binalarınızda dilediğiniz gibi özelleştirmeler yapmanız da mümkündür. Bu sayede dilediğiniz gibi bir ofis binasına, kısa sürede ve düşük maliyetlerle kavuşabilirsiniz.

Kütahya Prefabrik Ofis Modelleri

Prefabrik ofis binalarının birçok farklı avantajı bulunur. Bu avantajlardan en önemlileri arasında, farklı modellerin bulunması gelir. Prefabrik ofis modelleri çok farklı büyüklüklere ve farklı özelliklere sahip olabilir. Standart binaların yanı sıra, firmanızın ihtiyacı olan özelliklere göre farklı taleplerde bulunabilirsiniz. Bu sayede kurumsal kimliğinize ve firma kültürünüze uygun konseptli bir binaya sahip olabilirsiniz. Uzman ekibimiz, projelendirme sürecinde ihtiyaçların tamamını belirleyerek, size en iyi önerileri sunar. Bununla birlikte değiştirilmesini istediğiniz her detay farklı ve özgün bir şekilde tasarlanabilir.

Dilediğiniz tarzdaki bir ofis projesini, kaynaksız vidalı üretim teknolojisinin getirdiği ayrıcalıklarla, kısa sürede demonte halde hazırlıyoruz. Kütahya prefabrik ofis binalarını oluşturan çelik yapı sistemli ana taşıyıcıların yanı sıra duvar blokları, çatı makasları, pençeler, kapılar, elektrik ve su tesisatında kullanılan malzemeler, ekstra kaplama materyalleri ve boya gibi malzemeler de ofisinizle birlikte paketlenmektedir. Ofis binalarında kullanılacak her türlü materyal, çok kısa sürede hazırlanarak, kurulum yapılacak olana intikal ettirilir.

Prefabrik ofis modelleri aynı zamanda tek katlı ve iki katlı şekilde tasarlanabilir. Burada önemli olan personel sayısı ve bunlara uygun büyüklükteki tasarımların yaratılmasıdır. Bunun yanı sıra 25 metrekare gibi küçük ofis yapılarından, 600 metrekare gibi çok büyük ofis binalarına kadar üretim söz konusudur.

Hızlı bir projelendirme sürecinin ardından, prefabrik ofis yapıları, dilediğiniz yere getirilerek, tesisat kurulumları, giderleri, iç ve dış cephesi gibi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tercih edeceğiniz ofis binası modeline göre dış cephe farklı malzemelerle ve görünümle tasarlanabilmektedir. Prefabrik şantiye olarak da yaygın olarak kullanılan bu yapılar kurulacak bölgenin iklim koşullarına göre üretilmektedir. Bu sayede bir kez satın aldığınız prefabrik ofis binanızı yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Kütahya Prefabrik Ofis Fiyatları

Çok sayıda firma, hızlı kurulumu ve düşük maliyetleri nedeniyle yeni nesil prefabrik ofis yapılarını tercih etmektedir. Firmalar açısından büyük bütçe avantajları kazandıran bu yapılar, uzun süreler boyunca ofis binası ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle kurumsal firmalar, betonarme yapılardan vazgeçerek, prefabrik yapı modellerine dönmektedir.

Uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan prefabrik ev ve ofisler, klasik betonarme yapılardan en az 30 oranında daha düşük maliyetlere sahiptir. Bunun yanı sıra betonarme yapılar son derece yavaş biçimde kurulurken, prefabrik ofis binaları, betonarme yapılara oranla yüzde 70 gibi çok daha hızlı bir kurulum avantajına sahiptir. Bu sayede firma sahipleri bankalarda finansman aramaktan ve uzun süre boyunca ofislerinin kurulmasını bekleme derdinden kurtulmaktadır.

Prefabrik ofis fiyatları açısından ise net bir fiyat vermek mümkün değildir. Bu yapıların özellikle hacimleri fiyatları etkileyen başlıca faktörlerden biridir. Metrekare bazında ofis binanız büyüdükçe fiyat da artış gösterecektir. Bunun yanı sıra özel talepleriniz ve farklılaştırmak istediğiniz alanlarda fiyatlara etki edecektir. Prefabrik yapıda kullanmak istediğiniz malzemeler, ofislerin kurulacağı arazi, iç dekorasyondaki farklılıkların tamamı fiyatları doğrudan etkiler. Tüm bunlara karşın ofis binası ya da satış ofisi gibi bir yapıya sahip olmak için en düşük maliyetli seçenekler prefabrik seçeneklerdir.

Kale Prefabrik olarak, ürettiğimiz tüm ofisler ihtiyaçlarınıza yöneliktir ve beklentilerinizi tamamen karşılar. Siz de aklınızdaki ofis projesini bize anlatarak, firmanızın kültürüne uygun bir prefabrik ofis binasına kavuşabilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçerek avantajlı bir teklif alabilir, tüm detayları alanında uzman ekibimizle değerlendirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geç !

Teklif Formu
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?